KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15707199

nr 1570 7199

Oidentifierad konstnär. Skokloster, Signerad, 29x36 cm, yttermått inklusive ram: 41x48 cm

Kondition: lagad duk, ramskador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 16 oktober 2023
kl 18:40:02